به وبسایت دندانپزشکی دکتر ویسی خوش آمدید

  • info@drvaisi.ir
  • 09169118402

رزومه دکتر هادی ویسی

به نام خدا

دندانپزشک خود را بهتر بشناسید

بازدید کننده ی محترم ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به شما،

مدیریت مطب دندانپزشکی دکتر هادی ویسی برخود لازم می داند جهت افزایش آگاهی و آشنایی شما با این کلینیک درمانی اطلاعاتی را در خصوص بیوگرافی شخص آقای دکتر و محل طبابت ایشان در اختیار شما قرار دهد.

دکتر هادی ویسی متولد سال 1357 در اهواز می باشد. ایشان پس از طی دوران تحصیل مقدماتی در سال 1376در رشته ی پروتزهای دندانی در دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شد و پس از اتمام دوره ی تحصیل با رتبه ی عالی به زادگاه خود بازگشت و در دانشکده ی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در سمت مدیر لابراتوار مرکزی و مربی بخش پری کلینیک مشغول به کار گردید.

دکتر هادی ویسی در طی این مدت دوره های مختلف تخصصی پروتز دندان را در ایران و کشورهای مختلف اروپایی، نظیر آلمان و سوئیس به دفعات گذرانده و در کار آموزش و ساخت دندان از آنها بهره برد. ایشان در طول این مدت که قریب 20 سال می باشد در بخش خصوصی نیز مشغول آموزش افراد و مدیریت لابراتوار دندانسازی بوده اند.

ایشان در سال 1384 در دانشگاه اهواز در رشته ی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی پذیرفته شده و با موفقیت این مقطع را نیز پشت سر گذاشته اند.

دکتر هادی ویسی در سال 1387 در رشته دندانپزشکی دانشگاه بین المللی اروند پذیرفته شده و پس از اتمام دوره با درجۀ عالی همچنان در کسوت مربی گری بخش پروتز دانشگاه بین المللی اروند و دانشکده دندانپزشکی دانشگاه اهواز مشغول تدریس می باشد.

لازم به ذکر است ایشان مسلط به زبانهای عربی و انگلیسی بوده و مراجعه کنندگان غیر فارسی زبان را نیز ویزیت می نمایند.

کلیه خدمات دندانپزشکی نظیر ایمپلنت، عصب کشی، ترمیم دندانهای تخریب شده، ساخت روکش زیرکونیا، خدمات زیبایی سفید کردن دندان و لامینت های سرامیکی و کامپوزیت در مطب ایشان ارائه می گردد.

لازم به ذکر است کلینیک ایشان مجهز به دستگاه طراحی و ساخت کامپیوتری دندان (Cad_cam ) جهت ساخت روکش های زیرکونیا می باشد.

جهت آرامش خاطر شما عزیزان عرض می دارد همانند اکثر محلهای درمانی همکاران، مطب محل مراجعۀ شما نیز طبق اصول بهداشتی مشغول به کار بوده و کلیه وسایل طبق دستورالعمل یا یکبار مصرف بوده و یا اینکه در اُتو کلاو تخصصی استریل می گردد.

جهت حداقل اتلاف وقت شما بزرگواران نوبتهای درمانی در مطب با وقت قبلی و طبق زمانبندی انجام می گردد. لذا از اینکه در مراجعه های خود به رعایت وقت پایبندید،از شما متشکریم.

در نهایت از صبر و حوصلۀ شما کمال تشکر را داریم.

حق یارتان باد.

مدیریت مطب دندانپزشکی دکتر هادی ویسی

گزیده ای از مدارک اخذ شده دکتر هادی ویسی

کانال تلگرام دکتر

به روزترین مطالب دندانپزشکی

ساعت کاری مطب

شنبه تا پنجشنبه - 17:00 - 21:00

اهواز مرکز شهر

خیابان قنادان زاده بین نادری و کافی ، پلاک 237